Musa Çiçek İnşaat - Tolga AKTAŞ
15683
post-template-default,single,single-post,postid-15683,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

21 Mar Musa Çiçek İnşaat

MUSA ÇİÇEK İnşaat’ın temelleri; 1970 yıllarda Çiçek kardeşler olarak, dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun müşterilerine, gayrimenkul alım satımı yaparak, onlara yeni ufuklar açmalarıyla atıldı. Çiçek Kardeşler ismiyle, Çiçek Tatil Sitesi projesini hayata geçirerek, inşaat sektörüne yepyeni bir soluk getirdiler. 80’lı yıllardan itibaren hem kent içinde, hem de kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atarak hızlı bir büyüme dönemine girdiler. Sonraki yıllarda Musa Çiçek, aile şirketinden ayrılarak artık sektörde kalite ve güveni simgelen, iyi tanınan kendi adıyla MUSA ÇİÇEK İnşaat olarak yoluna devam etti.

45 yıllık tecrübesiyle kent insanının doğal hayata uygun bölgelerde yaşama isteğini göz önüne alarak villa, konut, ofis ve rezidanslar ile ticari mekân çözümleri olmak üzere 5 seriyi bünyesinde temellendirdi. Orta vadeli planları içerisinde flatlar, dormlar, medikal alanlar ve kolej alanları planlayan MUSA ÇİÇEK İnşaat; sektörünün güvenilir, saygın ve özgün firmalarından biri olarak 2007 yılında yeni bir yapılanmaya gitti.

Aile şirketi olan firmada Habip UZ İnşaat Grup Yönetimini,Gökçe UZ Gıda Yönetimini,Emre uz Yatırım&PR Satış Yönetimini, Raziye ÇİÇEK Finans Yönetimini sağlamaktadır.Çevreye duyarlı, yüksek kalite anlayışını benimseyen ve bunu özgün projeleriyle faaliyete geçiren MUSA ÇİÇEK İnşaat; değişen zamana ve beklentilere uygun büyük projelere, inşaat anlayışını da anlatan “Yaşama saygılarımızla…” sloganıyla imza atmaya devam ediyor.

http://www.musacicekinsaat.com/