Keçici - Keçi Ürünleri - Tolga AKTAŞ
15646
post-template-default,single,single-post,postid-15646,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

21 Mar Keçici – Keçi Ürünleri

Keçi sütünün faydaları yıllardır bilinmektedir. Bunları sofralarınıza getirmek, siz değerli tüketicilerimizle buluşturmak için 2012 yılında KEÇİCİ markasını kurduk. Nesillerdir sürdürdüğümüz ziraat ve hayvancılık tecrübemizi kattığımız KEÇİCİ tesisleri Aydın’ın Söke ilçesine bağlı Sazlıköy’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toplamı 2500 dönüm olan arazimizin 116 dönümüne kurulu çiftliğimizde, tüm kontrolleri yapılarak son derece sağlıklı koşullarda yetişen ve sayıları her geçen gün artan 1000 adet keçi bulunmaktadır. KEÇİCİ’nin %100 keçi sütünden sağlıklı, katkısız ve doğal ürünlerinin kaynağı buradan gelmektedir.

En modern teknolojilerle elde edilen sütlerimiz, KEÇİCİ çiftliğinin içinde bulunan, günlük 12 ton süt işleme kapasitesine sahip mandıramızda sofralarınıza anne sütü doğallığında lezzet katmak için işlenir.

http://kecici.com.tr/